קוביות 1000 ליטר למכירה

קוביות 1000 ליטר למכירה

חברת ד. בשן מיחזור בע"מ מחזיקה בניסיון של יותר מ-30 שנים בטיפול בפסולת ואריזות ובין היתר מתמחה בטיפול בקוביות 1000 ליטר המיועדות לשימוש חוזר בתעשייה. במגרשי החברה עוברות הקוביות תהליך קפדני של מיון, שטיפה ונטרול ואלו הניתנות לשימוש חוזר מוצעות לרכישה לגורמים שונים במשק. מדובר בתהליך העומד בכל התנאים, התקנים והדרישות של הרשויות ושל המשרד להגנת הסביבה ומבוצע על ידי עובדים המוכשרים לעבודה עם חומרים אלו. יש לציין כי חברתנו מחזיקה ברישיון ת.מ.י.ר, אותו אוכף חוק האריזות.

חיסכון כלכלי מהותי

קוביות 1000 ליטר עשויות לשמש למגוון רחב של מטרות ובפרט לאחסון של מרכיבים בתהליך הייצור ושל מוצרים נוזליים. יחד עם זאת, רכישה שוטפת ואפילו חד פעמית של קוביות חדשות כרוכה בהוצאה בלתי מבוטלת, העשויה להגיע בקלות לעשרות אלפי שקלים. מאידך, קוביות משומשות שעוברות תהליך השמשה חוזרת לתעשייה, נמכרות על ידינו במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה לחדשות. כלומר, העבודה איתנו מקנה חיסכון כספי עצום לבעלי המפעל. יתרה מכך, תהליך הייצור של קוביות 1000 ליטרים כרוך בניצול משאבים ובזיהום הסביבה וכך גם השמדתן באתרים השונים. על כן, העברתן לשימוש חוזר בתעשייה מהווה חיסכון לכלל המשק ובתוך כך תורמת משמעותית לאיכות הסביבה.

קוביות 1000 ליטר שאנו מציעים

חברתנו מציעה קוביות 1000 ליטר שנקנו מגורמים שונים בתעשייה, עברו שטיפה ובדיקה מטעמנו (לרבות נטרול חומרים מסוכנים במידת הצורך) ונמכרות למפעלים לצורך אחסון מוצרים כדוגמת זפת וכימיקלים שונים. בתהליך המבוצע בחברתנו מתקבלות החלטות באשר לתקינות הקובייה לצורך שימוש חוזר. במידה והיא אכן ראויה מעבירים אותה לאחסון במחסני החברה. לעומת זאת, קוביות שאינן ניתנות לשימוש חוזר מועברות על ידינו למפעלי מיחזור ולאתרי הטמנה מורשים לצורך השמדה.
יש לציין כי על פי צורך ובהתאם לכמויות המצוינות בחוזה מול הרוכש, אנו קונים קוביות 1000 ליטר על מנת לעמוד במחויבויותינו.
על מנת לנקוט משנה זהירות איננו מוכרים אותם לתעשיית המזון.


לקריאה על אריזות משומשות נוספות שחברתנו מציעה למכירה לחץ כאן.