אריזות משומשות למכירה

בעלי מפעלים נדרשים באופן שוטף לקניית אריזות מסוגים שונים עבור תהליכי הייצור ותוצריהם. אולם רכישתן של אריזות חדשות עשויה להגיע לסכומי עתק, המכבידים על סעיף ההוצאות של המפעל.
על כן, פתרון משתלם ואף מועיל לסביבה הינו רכישת אריזות משומשות שעברו טיפול מקצועי.
חברת ד. בשן מיחזור בע"מ מציעה לבעלי מפעלים מתחומי תעשייה שונים (למעט תעשיית המזון) מספר סוגי אריזות, אשר עברו טיפול מפוקח ומאושר לצורך שימוש חוזר.

סוגי האריזות שאנו מציעים
חברתנו מציעה לבעלי מפעלים מספר סוגים עיקריים של אריזות משומשות למכירה:

  • ג'ריקנים – מדובר בג'ריקנים בנפחים שבין 10 ל-30 ליטר, שבחלקם הכילו חומ"ס וברובם מיועדים לתעשיות כימיקלים. אנו מטפלים בג'ריקנים באמצעות תהליכי מיון, שטיפה ונטרול , כך שלא יהיו עוד בגדר חומ"ס, ועל מנת לנקוט משנה זהירות איננו מוכרים אותם לתעשיית המזון. יש לציין כי חלק מהמוצרים נקנים במידת הצורך על ידינו ואינם מכילים חומ"ס, על מנת לספק לקונה את האריזות בהתאם להסכם. לקריאה נוספת על ג'ריקנים משומשים למכירה לחץ כאן.
  • חביות מתכת ופלסטיק – החביות עוברות במגרש החברה שטיפה ונטרול. את חביות המתכת הניתנות לשימוש חוזר אנו מוכרים בעיקר לחברות המשתמשות בצבעים, ואילו חביות הפלסטיק מועברות בחלקן לתחום הכימיקלים. לקריאה נוספת על חביות משומשות למכירה.לחצו כאן.
  • שקי ענק – את הביג-בגים שלרוב אינם מכילים חומרים מסוכנים אנו מוכרים לשימוש חוזר למטרות שונות כמו סוחרי ברזל, מי שנדרשים לאיסוף שבבי עץ ומגוון שימושים במפעלים. לקריאה נוספת על שקי ענק למכירה לחץ כאן.
  • קוביות 1000 ליטר – לאחר שעברו שטיפה ובדיקה מטעמנו, נמכרות הקוביות למפעלים לצורך אחסון נוזלים כדוגמת זפת וכימיקלים שונים. לקריאה נוספת על קוביות 1000 ליטר למכירה לחץ כאן.
  • קוביות 1000 ליטר חדשות – לכל שימוש בהזמנה מראש.

יתרונות העבודה איתנו

ההפרשים שבין קניית אריזות חדשות למשומשות עשויים להגיע למאות אחוזים, ולסכומי כסף בלתי מבוטלים. על כן, העבודה עימנו חוסכת לבעלי המפעל ממון נכבד ומפנה את הכסף למטרות תפעוליות אחרות. אנו מחזיקים בכל הציוד, הידע והאישורים הנדרשים מהרשויות ומהמשרד להגנת הסביבה, כולל רישיון ת.מ.י.ר ואישור מנהל רוחבי, ומביאים ניסיון של למעלה מ-30 שנה בטיפול באריזות ופסולת.
תהליך הטיפול באריזות המוצעות למכירה עומד בכל הסטנדרטים המחמירים ובתקן ISO 9001 ומבוצע על ידי עובדים המוסמכים לעבודה עם חומרים מסוכנים ואחרים. מעבר לכך, העבודה עימנו גם תורמת רבות לאיכות הסביבה, ומהווה חיסכון ותרומה לא רק לקונה האריזות אלא לכלל החברה בישראל.